2031/668
De Sede Design Team
To-personers sovesofa, to sektioner betrukket med sort skind. Model DS-76. Udført og mærket hos de Sede, Schweiz. L. 186. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Samlebeslag medfølger.
Moderne kunst og design, 28. juli 2020
Vurdering
Hammerslag