12114/​48

Karel Appel (f. Amsterdam 1921, d. Zürich 2006)

Komposition. Usign. Litografi i farver, 1978. Motivmål 56×76. Bladmål 64×81. Uindrammet.

Kunst, antikviteter & design, 8. april 2021

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

700 DKK

(Autobud) 700 DKK
650 DKK
(Autobud) 600 DKK
550 DKK
500 DKK