12114/48
Karel Appel (f. Amsterdam 1921, d. Zürich 2006)
Komposition. Usign. Litografi i farver, 1978. Motivmål 56×76. Bladmål 64×81. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 8. april 2021
Vurdering
Hammerslag