2138/782
Fire stager af messing. Udført og stemplet hos Torben Ørskov & Co, Denmark. H. 22. (4)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 21. september 2021
Vurdering
Hammerslag