2138/​782

Fire stager af messing. Udført og stemplet hos Torben Ørskov & Co, Denmark. H. 22. (4)

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.

Moderne kunst og design, 21. september 2021

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.600 DKK

(Autobud) 1.600 DKK
1.550 DKK
1.500 DKK