12114/256
Afrikansk maske af udskåret patineret træ. Baule stil. 20. årh. Ca. 28×28×13.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 8. april 2021
Vurdering
Hammerslag