2024/72
Et par dåser Rosenborg dåser af sølv. Indvendig forgyldt. Peter Louis Clement, København 1884. Vægt ca. 180 gr. H. 6. (2)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Enkelte mindre buler.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. juni 2020
Vurdering
Hammerslag