2204/569
Lars Ahlstrand (f. København 1958)
Komposition. Sign. på bagsiden Lars Ahlstrand samt dateret 2000. Olie på lærred. 115×85.
Original stand.
Moderne kunst og design, 25. januar 2022
Vurdering
Hammerslag
34 bud