1821/88
August Fischer (f. København 1854, d. sst. 1921)
Parti fra Nürnberg. Sign. Aug. Fischer. Olie på lærred. 28×38,5.
Ældre malerier og møbler, 21. maj 2018
Vurdering
Hammerslag
11 bud