2031/​530

Lise Malinovsky (f. København 1957)

“Tristés”. Sign. på bagsiden Lise Malinovsky, 1991. Olie på lærred. 110×165.

Moderne kunst og design, 28. juli 2020

Vur­dering

20.000–25.000 DKK

Hammerslag

14.000 DKK

14.000 DKK