2125/587
Kai Lindemann (f. København 1931, d. 2007)
Tre kompositioner. Alle sign., dateret og nummerede, Lindemann 86 og 90, hhv. 61/200, 69/200 og 155/200. Litografier i farver. Bladstørrelse 56×76 og 76×56. Uindrammede. (3)
Håndteringsmærker.
Moderne kunst og design, 22. juni 2021
Vurdering
Hammerslag