2124/204
Skibsmodel forestillende Orlogsskibet Norsk Løve. Udskåret og bemalet træ. 20. årh. H. ca. 90 cm. L. ca. 105 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre defekter.
Ældre malerier, møbler og varia, 14. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
11 bud