2044/​56

Regency kommode af mahogni, front med fire skuffer øverste med sekretærindretning, prydet med lyse listeindlægninger. 19. årh. H. 110. B. 115. D. 57.

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Nøgle medfølger ikke.

Ældre malerier, møbler og varia, 26. oktober 2020

Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hammerslag

2.600 DKK

2.600 DKK
2.500 DKK