2044/56
Regency kommode af mahogni, front med fire skuffer øverste med sekretærindretning, prydet med lyse listeindlægninger. 19. årh. H. 110. B. 115. D. 57.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Nøgle medfølger ikke.
Ældre malerier, møbler og varia, 26. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag