1649/1721
“Empire”. 12 kagegafler af sølv. 20. århundrede. Vægt ca. 302 gr. (12)
Dette emne handles i fuldmoms
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 8. december 2016
Vurdering
Hammerslag