1917/1594
Kaffekande samt sukker- og flødesæt af sølv. 19. årh.s slutning. Vægt 955 gr. H. 8–19 cm. (3)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 25. april 2019
Vurdering
Hammerslag
16 bud