12108/274
Sæt på fire senempire stole af mahogni. Sæder med rådhusmønstret sort hestehår. Ca. 1840. (4)
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021
Vurdering
Hammerslag