2436/12
Spejl i ramme af delvist forgyldt og bemalet træ og gesso, udskåret med rocailler, guirlande og bladværk. Cirka 1770. H. 41. B. 30.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Reparationer. Spejlfelt med misfarvinger.
Vurdering
1155516 |