2010/​405

Russisk Gudmoderikon “Alle lidendes trøster”. Tempera på træ. 19. årh. 36×31.

Restaureret. Revner i træet. Behov for let overfladerensning. Mindre krakeleringer.

Ældre malerier, møbler og varia, 2. marts 2020

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

2.600 DKK

2.600 DKK
2.500 DKK
2.400 DKK
2.300 DKK
2.200 DKK
2.100 DKK
2.000 DKK