12119/258
Carla Thonsgaard (f. Ålborg 1922, d. Aalborg 2017)
To kompositioner. Den ene sign. Carla Thonsgaard 1987. Litografier. Bladmål 45×50 og 46×53. Uindrammede. (2)
Kunst, antikviteter & design, 13. maj 2021
Vurdering
Hammerslag