2027/151
Et par engelske og danske stager af sølv. 20. årh. Udfyldte. H. 9 og 19 cm. (4)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
16 bud