2447/​336

Julius Paulsen (f. Odense 1860, d. København 1940)

Solskin ved havemøbler i en sommerhave. Sign. J. P. 23. Olie på lærred. 61×64.

Behov for rensning.

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

4.800 DKK

21 bud

206019 4.800 DKK
815387 4.600 DKK
206019 4.400 DKK
815387 (Autobud) 4.200 DKK
206019 4.000 DKK
815387 3.800 DKK
206019 3.600 DKK
815387 (Autobud) 3.400 DKK
206019 3.200 DKK
815387 (Autobud) 3.000 DKK
206019 2.900 DKK
815387 (Autobud) 2.800 DKK
206019 2.700 DKK
815387 (Autobud) 2.600 DKK
206019 2.500 DKK
815387 (Autobud) 2.400 DKK
206019 2.400 DKK
815387 (Autobud) 2.300 DKK
206019 2.200 DKK
815387 2.100 DKK
206019 2.000 DKK