2121/18
Et par piedestaler af alabast, prydet med kanneleringer. 20. årh. H. 63. Diam. 31. (2)
Ridser og mærker. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. maj 2021
Vurdering
Hammerslag