2248/1264
Et par diamantørestikker af 18 kt. hvidguld hver prydet med talrige enkelslebne diamanter. B. ca. 3 mm. Diam. ca. 4 cm. (2)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. En diamant mangler.
Smykker og Fashion, 30. november 2022
Vurdering
Hammerslag