1706/​1685

“DSB”. Fire skilte af bemalet aluminium. 20. årh. 20×60–58×66. (4)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser, buler, skævheder og afskalninger.

Varia, 9. februar 2017

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

270 DKK

(Autobud) 270 DKK
260 DKK
250 DKK