2115/​767

I. David

Justerbar bordlampe af sortlakeret metal til montering på arbejdsbord. Udført og mærket hos producent af diamant-værktøj I. David, Belgien. H. ca. 80. B. ca. 50.

Brugsslitage, herunder ridser, mærker og afskalninger. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Moderne kunst og design, 13. april 2021

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag