1950/992
Ubekendt maler, 20. årh.
“Undervejs”. Sign. monogram, 85. Gouache på papir. 50×69.
Undersøgt i ramme. Blad med enkelte pletter.
Moderne kunst og design, 10. december 2019
Vurdering
Hammerslag