2103/1242
Diamantvedhæng af 14 kt. guld prydet med fem brillantslebne diamanter på i alt ca. 0,05 ct. L. 3 cm. Vægt ca. 4 g. Halskæde af forgyldt sterlingsølv medfølger. L. 59,5 cm.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 20. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
16 bud