12048/16
Mobilia. Journal for furniture, interior design and art handicraft. Kbh: Mobilia Press ApS. Alle numre fra 1958 (nr. 35) til 1972 (nr. 200). Mangler 9 numre. I alt 155 stk. Orig. omslag.
De fleste i fin stand. Enkelte med brugsspor og et uden forside.
Kunst, antikviteter & design, 26. november 2020
Vurdering
Hammerslag