12040/120
Senempire hjørneskab af mahogni, front med dør, bag hvilken hylder, herunder skuffe. 19. årh. H. 100. B. 98.
Enkelte ridser og mærker. Mindre brugsspor.
Kunst, antikviteter & design, 1. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag