12040/​120

Senempire hjørneskab af mahogni, front med dør, bag hvilken hylder, herunder skuffe. 19. årh. H. 100. B. 98.

Enkelte ridser og mærker. Mindre brugsspor.

Kunst, antikviteter & design, 1. oktober 2020

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag