Jean de Paléologue, efter
“Thèâtre du Palais Royal, Les Fêtards, musique de Victor Roger”. Tryksign. Pal. Litografisk vintageplakat i farver, monteret på støttelærred. Bladstørrelse 80×58. Uindrammet.
Papiret er let gulnet. Mindre håndteringsmærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. september 2024