2118/896
Ubekendt design
Justérbar bordlampe af messing. Trykknapafbryder på fod. H. ca. 52.
Alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Afskalninger. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 4. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
22 bud