2115/82
Viggo Johansen (f. København 1851, d. sst. 1935)
Gårdeksteriør. Sign. V.J. 1901. Olie på lærred. 46×63.
Krakeleringer samt afskalninger. Retoucheringer. Behov for let overfladerensning.
Fra
i
Ældre malerier, møbler og varia, 12. april 2021
Vurdering
Dette emne er udgået