2015/160
Tre Persiske tæpper. Signeret Isfahan tæppe, Persien. Knyttet på silkekæde med mindre partier med silkeluv. 163×108. Samt to Nain tæpper. 126×90. 132×90. Alle 21. årh.(3)
Ældre malerier, møbler og varia, 6. april 2020
Vurdering
Hammerslag
23 bud