Mogens Ballin (f. København 1871, d. Hellerup 1914)
Kvindeportræt. Usign. På bagsiden: Portræt af ung pige. Olie på plade. 29×40. Uindrammet.
Proveniens: Kunstneren Mogens Ballin. Nedarvet i familien.
Auktionen er gået i gang, og du kan ikke længere afgive forhåndsbud.
Du kan følge auktionen her og byde med via live-bidding.