1347/839
Niels O. Møller (f. 1920, d. 1982)
Spisebord af teak med hollandsk udtræk, sko af mørkt træ. Udført hos J.L. Møller, Højbjerg. H. 73. L. 150/266. B. 100.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 19. november 2013
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|