2141/1135
Turkisarmbånd af 14 kt. guld prydet med talrige cabochonslebne turkiser. B. 9 mm. Diam. 5,7 cm.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. En turkis mangler.
Smykker og Fashion, 13. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
11 bud