2425/317
Trearmet lysestage, et par samt enkelt lysestage af sølv. A. Dragsted m.fl. 20. årh. Udfyldte. H. 9,5–15. (4)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Mindre buler, ridser og mærker. Trearmet stage graveret.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. juni 2024
Vurdering
Hammerslag