899/1220
Jan Voss (f. Hamburg 1936)
Uden titel. Sign. på bagsiden Voss 2000. Olie på lærred. 130×195.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier og skulpturer, 8. december 2020
Vurdering
Hammerslag