2004/531
Jes Fomsgaard (f. Frederiksberg 1948)
Komposition fra serien “Bonsai”, 2009. Sign. Jes Fomsgaard. Olie på plade. 40×55.
Original stand.
Moderne kunst og design (udskudt), 23. januar 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud