2143/500
Kjell Nupen (f. Kristiansand 1955, d. sst. 2014)
“Restaurerte landskap”, 1989/90. Sign. K. Nupen. Olie på lærred. 109×79.
Proveniens: Galerie Moderne, Silkeborg·
Moderne kunst og design, 26. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag