1921/​134

Lysekrone af bronze, seks svungne lysarme. Louis XVI form. 20. årh. H. 82. Diam. 55.

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Ældre malerier og møbler, 20. maj 2019

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

250 DKK

250 DKK