2121/286
Antikt havehegn bestående af tre sektioner af patineret støbejern. 19. årh. Hver H. 135 B. 42. (3)
Ridser og mærker. Patineret. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. maj 2021
Vurdering
Hammerslag