12109/252
Carl-Henning Pedersen (f. København 1913, d. sst. 2007)
Komposition. Tryksign. CHP. 67. Litografi i farver. 38×42. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 4. marts 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud