2138/204
I. L. Jensen, skole, 19. årh.
Opstilling med en buket roser og forglemmigej på et bord. Utydelig sign. Olie på lærred. 17,5×22,5.
Enkelte minimale afskalninger. Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud