877/673
Wilhelm Freddie (f. København 1909, d. sst. 1995)
Surrealistisk komposition. Sign. Freddie, juli 1946. Olie på lærred. 35×27.
Malerier, skulpturer, fotografier, 6. marts 2018
Vurdering
Hammerslag