2441/35
To par kinesiske hjørnestole af hardwood hvor af et par indlagt med plaketter af marmor. 19. årh.s slutning. (4)
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 7. oktober 2024
Vurdering
Hammerslag