2445/1256
“Reporter” taske af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, justerbar skulderstrop af mørkebrunt stof, en udvendig lomme, to lynlås rum, to indvendige lommer og beige for. H. 30 x B. 38 x D. 16 cm. 2005.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Slitage på læderbesætninger. Afskalning på lynlåse. Alle mål er cirkamål.
Vurdering
896810 |