2445/​1255

Louis Vuitton

“Courcelle” taske af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, justerbar skulderstrop, et lynlås rum med to indvendige lynlås lommer og brunt læderfor. H. 23 x B. 30 x D. 13 cm. 1994.

Fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage. Slitage og ridser på læder. Nogle ridser på læder indvendigt. Tydelig slitage i ene indvendige lynlås lomme, herunder afskalning af foret. Fremstår med antageligt senere påsat lynlås. Alle mål er cirkamål.

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

3.800 DKK

28 bud

992101 3.800 DKK
869508 3.600 DKK
992101 3.400 DKK
869508 3.200 DKK
992101 (Autobud) 3.000 DKK
869508 3.000 DKK
992101 (Autobud) 2.900 DKK
869508 2.800 DKK
992101 2.700 DKK
869508 (Autobud) 2.600 DKK
992101 2.600 DKK
869508 2.500 DKK
992101 2.400 DKK
1010503 2.300 DKK
992101 (Autobud) 2.200 DKK
1010503 2.200 DKK
992101 2.100 DKK
1010503 (Autobud) 2.000 DKK
992101 1.950 DKK
1010503 (Autobud) 1.900 DKK
992101 1.850 DKK
1010503 1.800 DKK
992101 1.750 DKK
1010503 1.700 DKK
992101 1.650 DKK
1010503 1.600 DKK
902164 1.550 DKK
992101 1.500 DKK