2023/39
Fire figurer af bronze og sten samt tre figurer af jader. H. 4–18 cm. (7)
Proveniens: Prins Henriks samling, del III, 2006/9262+9418+9422.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker.
Eftersyn
Fra
i
Havnen
Auktion
Ældre malerier, møbler og varia, 1. juni 2020
Kategori
Vurdering
Dette emne er udgået
19 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||