12148/​5

En samling julepynt, bestående af i alt 31 kulørte glasornamenter, primært glaskugler, klokker mm. (31)

Sælger oplyser

Aldersrelateret slitage. Enkelte kugler/pynt med små afslag i top og slitage på farve. Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker.

Kunst, antikviteter & design, 2. december 2021

Vur­dering

1.000–2.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

(Autobud) 1.000 DKK
950 DKK
900 DKK
850 DKK
(Autobud) 800 DKK
750 DKK
600 DKK
550 DKK
500 DKK