12148/5
En samling julepynt, bestående af i alt 31 kulørte glasornamenter, primært glaskugler, klokker mm. (31)
Aldersrelateret slitage. Enkelte kugler/pynt med små afslag i top og slitage på farve. Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 2. december 2021
Vurdering
Hammerslag