2103/789
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
“Moya”, syv japanske sange med digte af Vagn Holmboe. Usigneret. Litografier i original kassette. Bladstørrelse 56×38.
Moderne kunst og design, 19. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
14 bud